Joanna Skiepko
Joanna SkiepkoTrade Dept. Director
tel.: +48 85 740-79-07
tel.: +48 601-065-257
fax: +48 85 740-79-02
email: j.skiepko@biaform.com.pl
contact: język polski język angielski język niemiecki język rosyjski
Daniel Fiłatiuk
Daniel FiłatiukTrade Dept. Manager
tel.: +48 85 740-79-40
tel.: +48 605 590 876
fax: +48 85 740-79-02
email: d.filatiuk@biaform.com.pl
contact: język polski język angielski język rosyjski
Monika Siemion
Monika SiemionExport Specialist
tel.: +48 85 740-79-42
tel.: +48 609-903-073
fax: +48 85 740-79-02
email: m.siemion@biaform.com.pl
contact: język polski język angielski język włoski
Aneta Nawrocka
Aneta NawrockaExport Specialist
tel.: +48 85 741-79-34
tel.: +48 607-151-484
email: a.nawrocka@biaform.com.pl
contact: język polski język angielski język niemiecki język rosyjski
Dominika Smage
Dominika SmageTrading Clerk
tel.: +48 85 740-79-27
email: d.smage@biaform.com.pl
contact: język polski język angielski język francuski
Diana Pietranis
Diana PietranisTrading Clerk
tel.: +48 85 740-79-35
email: d.pietranis@biaform.com.pl
contact: język polski język angielski
Natalia Szypka
Natalia SzypkaImport Specialist
tel.: +48 85 740-79-33
fax: +48 85 740-79-02
email: n.szypka@biaform.com.pl
contact: język polski język angielski język rosyjski język ukraiński
Karolina Sagun
Karolina SagunImport Specialist
tel.: +48 85 740-79-33
fax: +48 85 740-79-02
email: k.sagun@biaform.com.pl
contact: język polski język rosyjski język angielski
Bartosz Olszewski
Bartosz OlszewskiTrading Specialist
tel.: +48 885 852 648
tel.: +48 85 740-79-41
email: b.olszewski@biaform.com.pl
contact: język polski język angielski
Grzegorz Gołąbiewski
Grzegorz GołąbiewskiTrading Specialist
tel.: +48 85 740-79-31
tel.: +48 605 259 908
fax: +48 85 740-79-02
email: g.golabiewski@biaform.com.pl
contact: język polski język angielski

Contact form

Name (required)
E-mail (required)
Message