Joanna Skiepko
Joanna SkiepkoDyrektor ds. Handlu
tel.: +48 85 740-79-07
tel.: +48 601-065-257
fax: +48 85 740-79-02
email: j.skiepko@biaform.com.pl
kontakt: język polski język angielski język niemiecki język rosyjski
Daniel Fiłatiuk
Daniel FiłatiukKierownik Działu Handlu
tel.: +48 85 740-79-40
tel.: +48 605-590-876
fax: +48 85 740-79-02
email: d.filatiuk@biaform.com.pl
kontakt: język polski język angielski język rosyjski
Aneta Nawrocka
Aneta NawrockaSpecjalista ds. Eksportu
tel.: +48 85 741-79-34
tel.: +48 607-151-484
email: a.nawrocka@biaform.com.pl
kontakt: język polski język angielski język niemiecki język rosyjski
Karolina Cybula
Karolina CybulaSpecjalista ds. Exportu
tel.: +48 85 740-79-07
tel.: +48 515-144-195
email: k.cybula@biaform.com.pl
kontakt: język polski język niemiecki język angielski
Urszula Półkosznik
Urszula PółkosznikSpecjalista ds. Eksportu
tel.: +48 85 740-79-27
tel.: +48 609-903-073
email: u.polkosznik@biaform.com.pl
kontakt: język polski język angielski język hiszpański język portugalski
Natalia Tyszko
Natalia TyszkoSpecjalista ds. Exportu
tel.: +48 85 740-79-42
tel.: +48 515-144-182
email: n.tyszko@biaform.com.pl
kontakt: język polski język włoski język angielski
Dominika Smage
Dominika SmageSpecjalista ds. Exportu
tel.: +48 85 740-79-27
tel.: +48 607-151-971
email: d.smage@biaform.com.pl
kontakt: język polski język angielski język francuski
Dominik Budlarek
Dominik BudlarekSpecjalista ds. Handlu
tel.: +48 85 740-79-31
tel.: +48 605-259-908
email: d.budlarek@biaform.com.pl
kontakt: język polski
Natalia Szypka
Natalia SzypkaSpecjalista ds. Importu
tel.: +48 85 740-79-33
tel.: +48 607-281-581
email: n.szypka@biaform.com.pl
kontakt: język polski język angielski język rosyjski język ukraiński
Renata Michałowska
Renata MichałowskaSpecjalista ds. Importu
tel.: +48 85 740-79-33
email: r.michalowska@biaform.com.pl
kontakt: język polski język rosyjski
Angelika Łukaszewicz
Angelika ŁukaszewiczReferent ds. Handlu
tel.: +48 85 740-79-34
tel.: +48 691-388-781
email: a.lukaszewicz@biaform.com.pl
kontakt: język polski język angielski język rosyjski
Diana Pietranis
Diana PietranisReferent ds. Handlu
tel.: +48 85 740-79-35
email: d.pietranis@biaform.com.pl
kontakt: język polski język angielski

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres e-mail (wymagane)
Wiadomość