Zakłady Przemysłu Sklejek Biaform SA zostały wyróżnione godłem promocyjnym „Teraz Polska”. To najważniejsza nagroda gospodarcza w kraju.
Gala 28. Edycji konkursu odbyła się w poniedziałek wieczorem (18.06) w Teatrze Wielkim w Warszawie. Statuetkę w kategorii najlepszy produkt odebrał Przewodniczący Rady Nadzorczej Biaform SA Pan Wojciech Strzałkowski.

– Godło „Teraz Polska” to potwierdzenie przynależności Biaformu do gospodarczej elity polskich firm. To docenienie ciężkiej pracy naszej załogi i skuteczności działania na światowych rynkach – powiedział Pan Bartosz Bezubik, Prezes Zarządu Zakładów Przemysłu Sklejek Biaform S.A.

– Otrzymując godło promocyjne „Teraz Polska” czujemy przede wszystkim dumę. Sukces Biaformu na co dzień buduje przeszło 300 pracowników. Za nami stoi prawie sto lat historii i tradycji produkcji sklejki. Dzięki naszej ciężkiej pracy, staliśmy się uznaną marką na rynku europejskim i azjatyckim. Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie tego, iż dołączyliśmy do flagowych okrętów polskiej gospodarki – powiedział Pan Wojciech Strzałkowski.

Konkurs „Teraz Polska” jest organizowany od prawie 30 lat. Jego założeniem jest promowanie silnych, dobrych polskich marek.

– A sam (konkurs) jest dziś marką z tradycjami, a Polaków nie trzeba już przekonywać, że polskim markom warto zaufać. Dołączenie do wąskiego grona laureatów konkursu „Teraz Polska” oznacza przyjęcie funkcji ambasadora polskiej marki i polskiej jakości – tłumaczy Pan Krzysztof Przybył, prezes zarządu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.

Laureaci konkursu mają prawo używać godła „Teraz Polska” na swoich produktach, ale też we własnych działaniach promocyjnych. Magia kwadracika z biało-czerwoną flaga jest tak wielka, że przekłada się to zwykle na wzrost zainteresowania daną firmą.

Menu